×

* prosimy o wypełnienie

** zgłoszenie Twojej strony www

Budownictwo

Dach-Buś

Dane firmowe:
Konarzewska 10
60-101 Poznań
województwo: wielkopolskie
telefon: +48 693 208 701
e-mail: piotrwojciechowski@dach-bus.pl
adres strony WWW: dach-bus.pl

Dachy płaskie, skośne czy indywidualne projekty realizowane na potrzeby klienta na terenie miasta Poznań oraz w jego pobliżu - kadra Dach-Buś przekonuje, aby skorzystać z usług już dziś i przekonać się, że wysoka jakość usług dekarsko-blacharskich może być dostępna dla każdego. Firma oferuje bogate doświadczenie oraz wiedzę, ale również pełne zaangażowanie i pasję w wykonywaniu zadań.

FENIKS

Dane firmowe:
Letnia 23
62-302 Września
województwo: wielkopolskie
telefon: +48 602 641 957
e-mail: t.wieckowski@feniks-led.pl
adres strony WWW: led-sklep.com

Sklep producentów Feniks to idealne miejsce dla osób poszukujących wysokiej jakości produktów oświetleniowych. Sterownik do taśmy LED, profil czy inne akcesorium pozwoli klientowi na zbudowanie kompatybilnego zestawu. Obsługa zachęca do skorzystania z usługi oraz stworzenia niepowtarzalnych efektów świetlnych.

Budmania

Dane firmowe:
osiedle Przyjaźni 12/38
61-685 Poznań
województwo: wielkopolskie
telefon: +48 665 609 121
e-mail: budmania@op.pl
adres strony WWW: bud-mania.pl

Budmania to firma specjalizująca się w obsłudze remontowo-budowlanej. Usługi remontowe skupiają się przede wszystkim na terenie miasta Poznań, ale zespół zachęca do kontaktu w ramach współpracy z inwestorami również z innych miejscowości. Firma oferuje usługi w zakresie projektowania, wykonawstwa oraz doradztwa technicznego.

Dodaj stronę www