×

* prosimy o wypełnienie

** zgłoszenie Twojej strony www

Budownictwo

Dach-Buś

Dane firmowe:
Konarzewska 10
60-101 Poznań
województwo: wielkopolskie
telefon: +48 693 208 701
e-mail: piotrwojciechowski@dach-bus.pl
adres strony WWW: dach-bus.pl

Dachy płaskie, skośne czy indywidualne projekty realizowane na potrzeby klienta na terenie miasta Poznań oraz w jego pobliżu - kadra Dach-Buś przekonuje, aby skorzystać z usług już dziś i przekonać się, że wysoka jakość usług dekarsko-blacharskich może być dostępna dla każdego. Firma oferuje bogate doświadczenie oraz wiedzę, ale również pełne zaangażowanie i pasję w wykonywaniu zadań.

FENIKS

Dane firmowe:
Letnia 23
62-302 Września
województwo: wielkopolskie
telefon: +48 602 641 957
e-mail: t.wieckowski@feniks-led.pl
adres strony WWW: led-sklep.com

Sklep producentów Feniks to idealne miejsce dla osób poszukujących wysokiej jakości produktów oświetleniowych. Sterownik do taśmy LED, profil czy inne akcesorium pozwoli klientowi na zbudowanie kompatybilnego zestawu. Obsługa zachęca do skorzystania z usługi oraz stworzenia niepowtarzalnych efektów świetlnych.

Ange Kosztorysy

Dane firmowe:
Profesora Władysława Szafera 7/34
31-543 Kraków
województwo: małopolskie
telefon: +48 601 860 791
e-mail: biuro@ange.pl
adres strony WWW: ange-kosztorysy.pl

Zaangażowanie specjalistów z biura Ange w świadczenie usług kosztorysowych na najwyższym poziomie, zdecydowanie wyróżnia firmę na rynku. Gotowe analizy wydatków są w każdej sytuacji dostosowywane do indywidualnych oczekiwań klientów, dlatego współpracując z firmą Ange, w zależności od potrzeb, można otrzymać zarówno kosztorys ofertowy, budowlany, inwestycyjny, jak i powykonawczy.

Nowoczesne Elewacje s.c.

Dane firmowe:
Przemysłowa 5
64-710 Połajewo
województwo: wielkopolskie
telefon: +48 531 983 230
e-mail: biuro@nowoczesneelewacje.com
adres strony WWW: nowoczesneelewacje.com

Producent elewacji stalowych, kasetonów, obróbek blacharskich czy też kontenerów i obiektów modułowych, czyli firma Nowoczesne Elewacje s.c., dbając o potrzeby swoich klientów, proponuje im kompleksowe wsparcie techniczne. Obejmuje ono zarówno wstępne konsultacje, przygotowanie, jak i omówienie projektu, jego wykonanie oraz ewentualny serwis, co zdecydowanie podkreśla profesjonalizm marki.

Dodaj stronę www