×

* prosimy o wypełnienie

** zgłoszenie Twojej strony www

Kształcenie

24h/7 HELP

Dane firmowe:
Domaniewska 37
02-672 Warszawa
województwo: mazowieckie
telefon: +48 664 840 484
e-mail: linguahelp4you@gmail.com
adres strony WWW: linguahelp.eu

Specjaliści w 24h/7 HELP na co dzień działają w trybie pilnym, przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki czemu korekta, tłumaczenia specjalistyczne oraz online, zarówno ustne, jak i pisemne, w takich językach jak np. angielski, białoruski, rosyjski czy ukraiński są realizowane terminowo i sprawnie, aby jak najbardziej zadowolić klientów.

Artur Partyka

Dane firmowe:
-
- Łódź
województwo: łódzkie
telefon: +48 531 81 33 55
e-mail: modernarea@modernarea.pl
adres strony WWW: arturpartyka.com.pl

Połączenie optymizmu, a także motywacji to główne elementy przyświecające pracy mówcy motywacyjnego integrującego się z uczestnikami wykładów, debat lub kursów. Wieloletnie doświadczenie, wiedza z zakresu psychologii oraz empatia sprawiają, że jest to świetna metoda, aby nauczyć się wierzyć we własne możliwości i odważnie stawiać czoła wyzwaniom.

CSK Oliwiak

Dane firmowe:
Kazimierska 4/3
71-043 Szczecin
województwo: zachodniopomorskie
telefon: +48 503 515 115
e-mail: kontakt@oliwiak.pl
adres strony WWW: oliwiak.pl

Każdy kierowca rozpoczyna swoją przygodę z motoryzacją od kursu. To wyjątkowy moment, pełen ekscytacji, ale także poważnych obaw. Nauka jazdy powinna odbywać się pod okiem doświadczonego i profesjonalnego zespołu - warto zaufać więc Centrum Szkoleniowemu Oliwiak Szczecin, które od lat jest liderem w dziedzinie nauki jazdy w regionie.

Stomatologia Zabielscy

Dane firmowe:
Kinowa 23
04-030 Warszawa
województwo: mazowieckie
telefon: +48 22 813 69 21
e-mail: gabstomzabielscy@wp.pl
adres strony WWW: stomatologiazabielscy.pl

Szkolenia dla asystentek stomatologicznych oferowane przez Gabinet Stomatologia Zabielscy są doskonałą okazją, aby poszerzyć swoje umiejętności oraz zdobyć cenną wiedzę wiedzę. Program kursów został starannie opracowany, aby dostarczyć praktyczne informacje i kompetencje niezbędne do profesjonalnej pracy w gabinecie stomatologicznym.

Dodaj stronę www