×

* prosimy o wypełnienie

** zgłoszenie Twojej strony www

Zabiegi i zdrowie

Arterieart Sp. z o.o.

Dane firmowe:
Rakoniewicka 23A
60-111 Poznań
województwo: wielkopolskie
telefon: +48 61 898 27 03
e-mail: info@arterieart.com
adres strony WWW: arterieart.com

Zakres świadczeń medycznych oferowanych przez lekarzy specjalistów, bezpośrednio w Arterieart w Poznaniu obejmuje tomografię komputerową CT, rezonans magnetyczny MRI, angiografię oraz zabiegi wewnątrznaczyniowe, sprawnie diagnozując i tym samym lecząc schorzenia oraz choroby układu krążenia, niezależnie od przyczyny ich powstania w organizmie.

Denta Mare

Dane firmowe:
Plac Słowiański 3/C
72-600 Świnoujście
województwo: zachodniopomorskie
telefon: +48 695 708 080
e-mail: info@dentamare.pl
adres strony WWW: dentamare.pl

Denta Mare to nie tylko gabinet stomatologiczny, ale również miejsce, gdzie pacjenci czują się komfortowo i swobodnie. Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług, klinika może kompleksowo zadbać o zdrowie jamy ustnej swoich pacjentów. Dentysta z miejscowości Świnoujście wprowadza przyjazną, ale profesjonalną atmosferę - wizyta u lekarza nie musi być stresująca oraz nieprzyjemna.

Poznańska Pracownia Psychoterapii

Dane firmowe:
Staszica 2/11
60-527 Poznań
województwo: wielkopolskie
telefon: +48 695 661 839
e-mail: ppp@pracownia-psychoterapii.pl
adres strony WWW: pracownia-psychoterapii.pl

Poznańska Pracownia Psychologii to miejsce, w którym wykwalifikowani eksperci, czyli psychologowie, psychoterapeuci oraz seksuolodzy zapewniają wsparcie i konsultacje, przeprowadzając pacjentów przez proces terapii, aby każdy z nich czuł się komfortowo, jednocześnie ucząc się więcej na temat własnej psychiki i technik radzenia sobie z problemami.

Dodaj stronę www